Hadžiavdagić: “Sve sam postigla bez bogatih roditelja ili bogatog udavanja”
Bosanskohercegovačka influenserica Hana Hadžiavdagić istakla je na Instagramu da je u životu postigla mnogo bez ikakve pomoći bogatih roditelja ili bogatog udavanja, što je izazvalo veliku pažnju pratilaca.
U opisu objave, gdje pozira u intimnom rublju, Hana je napisala: “Bez mržnje, ali postizanje svega bez bogatih roditelja ili bogatog udavanja je drugačije”, koristeći svoj prepoznatljivi hashtag #dušmanišicšic.
Pratitelji su je podržali komentarima poput: “Ko je vrijedan, uporan i ima volju, uspjeh je neminovan. Bravo, ljepotice!”, “Ne udavajte se bogato, već se bogatite zajedno” i “Kraljice”.
Hana se osvrnula i na negativne komentare.
“Ove iskompleksirane osobe koje ostavljaju komentare doživljavam kao blato koje udara u najljepše prostorije. Moj profil je dvorac, vi ste blato iza zidova. Ne prljajte bedeme, tepihe i pločice”, napisala je.
Related News
Lana Stanišić u bodiju istakla tetovaže u prvi plan: Pljušte komplimenti na njen izgled
FacebookTweet Bosanskohercegovačka voditeljica i glumica Lana Stanišić je atraktivnim izdanjem privukla pažnju pratitelja na društvenimRead More
Osman Džiho od Dračevica do Hollywooda: Kako mi je Halid promijenio život
FacebookTweet Njegova bogata karijera već je ušla u anale regionalnog humoral, od kaseta i CD-ova,Read More
