Na lutriji dobio 100 miliona eura, ali još nije došao po dobitak
Osoba koja na na lutriji EuroMillions u Velikoj Britaniji osvojila nagradu od otprilike 100 miliona eura (83 miliona funti) još uvijek se nije javila da preuzme svoju nagradu.
Objavila je to danas kompanija Allwyn koja organizuje lutriju.
Kompanija je saopštila da je nepoznata osoba još u petak izvukla dobitnu kombinaciju brojeva 2, 11, 19, 30 i 49, uz dodatne brojeve 3 i 8, ali da se već šest dana niko nije javio da pokupi nagradu.
“Ne mogu da vjerujem da postoji neko ko je osvojio nagradu, a da se još nije javio. Postoji 83 miliona razloga da prijave dobitak. Pozivamo sve koji su učestvovali u lutriji da još jednom provjere svoje tikete”, izjavio je Andy Carter, savjetnik u kompaniji Allwyn.
Allwyn podsjeća da su prošle godine čak četiri osobe osvojile glavnu nagradu na lutriji, kao i da je najveća nagrada ikada isplaćena bio iznos od 195 miliona funti (oko 233 miliona eura) u julu 2022. godine.
Related News
Sjećate li se navlaka za jorgan s rupom na sredini, evo čemu su zapravo služile
FacebookTweet Navlaka za jorgan sa prepoznatljivim otvorom u obliku romba na sredini danas mnogima izgledaRead More
Stanovnici BiH sretniji nego što mnogi misle, ispred Hrvatske i Crne Gore
FacebookTweet Prema procjenama Ujedinjenih naroda, djevojčice rođene u Bosni i Hercegovini tokom 2024. godine moguRead More
